Opony Agri Star II: NOWA seria 65 już dostępna!

Ocena: 5
3676

Nowa seria 65 dopełnia ofertę innowacyjnych opon Agri Star II firmy Yokohama Off-Highway Tyres (YOHT). Opony radialne z technologią Stratified Layer Technology (SLT), zaprezentowane po raz pierwszy w 2020 r., są teraz dostępne w ramach serii 65, 70, 80/85 i 90/95 przeznaczonych do szerokiej gamy maszyn.

 

 

Wprowadzenie na rynek opon Agri Star II w 2020 r. przez flagową marka firmy YOHT, Alliance, było innowacyjne pod dwoma względami: po raz pierwszy zastosowano w nich opracowaną przez Alliance technologię Stratified Layer Technology oraz specjalną konstrukcję boków opony. Te dwie cechy reprezentują szczególną obietnicę, jakie producent wiąże z tymi oponami, technologią i zastosowanymi materiałami: to niezmiennie wysoka przyczepność przez cały – wydłużony – okres użytkowania opony.

Wprowadzenie serii 65, obejmującej od początku 25 rozmiarów, oznacza kolejne znaczne rozszerzenie oferty opon Agri Star II: łącznie obejmuje ona teraz 114 jednostek SKU w ramach serii 65, 70, 80/85 i 90/95. W rezultacie te opony, cenione i cieszące się dużym zainteresowaniem w całej Europie, są obecnie dostępne do szerokiej gamy ciągników i samobieżnych maszyn rolniczych.

Trwałość dzięki połączeniu klocków bieżnika ustawionych pod różnymi kątami

Opony Agri Star II charakteryzują się kilkoma szczególnymi cechami konstrukcyjnymi. To między innymi opracowana przez Alliance unikalna technologia Stratified Layer Technology (SLT). Daje ona „nowe życie” oponom Agri Star II już po zużyciu w 40%, zapewniając tym samym doskonałą przyczepność w drugiej połowie okresu użytkowania opony. Wyróżniającą cechą jest odmienna geometria klocków w dolnej warstwie bieżnika: wielokątowy wzór bieżnika obejmuje szersze, bardziej zakrzywione klocki. Zwiększona powierzchnia styku opony z podłożem w pełni kompensuje zmniejszoną głębokość bieżnika po jego zużyciu w 40% i zapewnia doskonałą przyczepność aż do końca bardzo długiego okresu użytkowania.

Ponadto podwójne schodkowe paski tych opon rozbijają grudki błota i zapewniają stabilizację klocków. Wpływa to na wysoką stabilność i doskonałe możliwości samoczynnego czyszczenia tych opon. Połączenie szerszego bieżnika, zachodzących na siebie klocków w osi środkowej opony i specjalnego kąta ułożenia klocków sprawia, że Agri Star II jest synonimem imponujących osiągów, komfortu jazdy i trwałości.

Opracowane z udziałem praktyków dla praktyków

Intensywne zaangażowanie rolników z różnych krajów w określenie kluczowych parametrów użytkowych i opracowywanie samych opon zaowocowało powstaniem opony Agri Star II, która doskonale spełnia szeroki zakres wymagań. Obejmują one znakomitą przyczepność i zmniejszony poślizg, a także doskonałe właściwości jezdne i wyjątkową stabilność. Te właściwości są zapewnione dzięki zastosowaniu szczególnie odpornych na zużycie mieszanek materiałowych i wysokiej jakości poliestru w osnowie.

Wyjątkowy wygląd w bonusie

Opony Agri Star II to nie tylko wyjątkowe osiągi, ale także wyjątkowa estetyka. Szczególnie efektowny wygląd tej serii opon jest zasługą między innymi zakrzywionego profilu klocków i technologii Stratified Layer Technology. Inne cechy szczególne obejmują 5-stopniową budowę łopatek bieżnika z efektem 3D, błyszczącą warstwę teflonową, wypukłości przypominające krople wody na boku opony oraz atrakcyjny, intensywnie czarny kolor. Cechy te przekazują również jasny komunikat: te opony oferują wyjątkowe, najlepsze parametry, które są powodem do dumy dla właścicieli i operatorów oraz doskonale pasują do współczesnych nowoczesnych ciągników o wysokich osiągach.

www.agristar2.com

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ