Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów
Forum Budowlane 3/2020

Szanowni Czytelnicy

10 marca, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, rząd podjął decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Organizatorzy spotkań i targów branżowych, które miały się odbyć w marcu, a także w kwietniu, czy nawet na początku maja, ze względów bezpieczeństwa przenieśli je na inny termin. Oto zmiany jakie objęły najważniejsze imprezy, których patronem medialnym jest redakcja miesięcznika „Forum Budowlane”.

Zarząd Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego w Polsce podjął decyzję o nowym terminie wręczenia certyfikatów w I edycji kampanii „Dobry Transport”. Uroczysta gala finałowa, która miała się odbyć w Centrum Olimpijskim w Warszawie 19 marca, została przesunięta na 14 maja br.

Zapowiadane na 23–25 kwietnia Tragi Maszyn Budowlanych również zmieniły swój termin. Organizator Ptak Warsaw Expo podał nowy termin – 4–6 czerwca 2020 roku. Targi te tematyką obejmują nie tylko maszyny dla budownictwa, ale także do recyklingu, komunalne oraz logistykę materiałów i tymczasowe rozwiązania placów budowy.

W trosce o bezpieczeństwo wystawców i zwiedzających, kilka imprez przesuwają Targi Kielce. Wśród nich znalazły się, zaplanowane na 6–8 maja, XXVI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada i odbywające się równolegle Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych Maszbud oraz Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe Rotra. Odbędą się od 30 czerwca do 2 lipca 2020 roku.

Życzę przyjemnej lektury

Tadeusz Bak
Dyrektor wydawnictwa

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ