Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów
Forum Budowlane 4/2018

Szanowni Czytelnicy

Jaką zagęszczarkę rewersyjną wybrać? Takie pytanie często zadają sobie firmy drogowe, czy z branży wod-kan; to także tytuł artykułu, w którym zebraliśmy podstawowe informacje o wybranych modelach zagęszczarek rewersyjnych większości producentów (w tym jednego polskiego) dostępnych na naszym rynku. Z powodu dużego asortymentu, wybór nie jest łatwy. Mamy nadzieję, że artykuł przygotowany przez redakcję będzie w tym pomocny. Przy tej okazji nie mogliśmy się oprzeć, aby nie wspomnieć również o modelach jednokierunkowch, ale zasilanych akumulatorowo. Przypominamy również zasady właściwej eksploatacji zagęszczarek.

Sprzętu do zagęszczania gruntu, a także innych maszyn, na pewno nie zabraknie na tegorocznych targach Autostrada–Polska/Maszbud/Rotra w Kielcach. Targi rozpoczynają się 8 maja i potrwają 3 dni.

Zapraszamy na stoisko „Forum Budowlanego” (F-68), a także do lektury wydawanego przez naszą redakcję dziennika targowego „Forum Budowlane Expo”. Podobnie jak w latach ubiegłych ukażą się dwa wydania – na pierwszy i drugi dzień targów. Gazetę otrzymają wszyscy goście wchodzący na teren Targów Kielce.


Życzę przyjemnej lektury

Artur Kuźmiuk
Redaktor naczelny