Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Torba na narzędzia w trzech odsłonach

Ocena: 0
6181

Nowe, wielofunkcyjne torby na narzędzia STANLEY FATMAX to jedne z tych produktów, które są estetyczne i pozytywnie przechodzą wszelkie testy na praktyczność i wytrzymałość.  Występują w trzech wariantach: plecaka (FMST1-80144), torby z otwartą komorą (FMST1-80146) i torby z zamkniętą komorą (FMST1-80147). Wszystkie mają praktyczny czarny kolor z charakterystycznymi dla marki żółtymi akcentami. Choć trudno oczekiwać tego od toreb na narzędzia – te są bardzo estetyczne i ciekawie wykonane.

Nowa, wielofunkcyjna torba na narzędzia STANLEY FATMAX w wersji placaka. Fot. Stanley

W przypadku plecaka STANLEY FATMAX FMST1-80144, użytkownik powinien zwrócić uwagę nie tylko na lekkość i wygodę noszenia, ale również na usztywniane dno, wzmocnione szwy, różnej wielkości kieszenie i mocowania na narzędzia. Co więcej, w plecaku znajduje się miejsce na drobiazgi typu portfel i telefon oraz komora na laptopa. Tylna ścianka jest usztywniana, co pomaga w odpowiednim rozłożeniu ciężaru, a także pokryta poduszkami i siatką zapewniającymi wygodę i dystans pomiędzy plecami a plecakiem. Dzięki mocnym rączkom, plecak można trzymać jak zwykłą torbę. Bez obaw można w nim nosić ciężkie narzędzia.

Model torby z otwartą komorą STANLEY FATMAX FMST1-80146 wyróżnia się metalowym uchwytem i ergonomiczną rączką. Choć torba jest usztywniania i stabilna, to brezentowy materiał jest na tyle elastyczny i trwały, że nie ulega zarysowaniom czy uszkodzeniom. Dodatkowe pasy z miękkimi poduszkami do zwieszenia torby przez ramię przydadzą się, gdy potrzebne są wolne ręce. Oprócz głównej, pojemnej komory torba posiada również boczne kieszenie na drobiazgi oraz szerszą, szczelnie zamykaną komorę przednią. Wzmocnione dno chroni materiał przed zbyt szybkim zniszczeniem.

Torba STANLEY FATMAX FMST1-80147 z zamkniętą komorą jest doskonale przystosowana do transportu oraz sytuacji, gdy użytkownik chce lepiej zabezpieczyć narzędzia przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Można ją z łatwością otworzyć na pełną szerokość, aby uzyskać dostęp do wnętrza. Torba ma dwie, dodatkowe boczne komory – idealne na mniejsze narzędzia lub osobiste przedmioty. Dno jest usztywniane i zabezpieczone, co pozwala zwiększać obciążenie w środku.

W przypadku wszystkich nowych toreb narzędziowych STANLEY FATMAX, na uwagę zasługuje wspomniany wcześniej materiał –  impregnowany brezent. Z tej bardzo wytrzymałej tkaniny produkuje się np. namioty i plandeki. I to właśnie dzięki niemu nowe torby i plecak są nieprzemakalne, elastyczne i niemal niezniszczalne.
 

Źródło: Stanley

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: