Rekordowa umowa dotycząca wynajmu ładowarek teleskopowych

Ocena: 5
2230

We Francji Bobcat oraz Camacuma zawarły umowę dotyczącą zakupu 130 ładowarek teleskopowych TL38.70HF. To największa pojedyncza umowa dotycząca ładowarek teleskopowych w historii Doosan Bobcat EMEA.

 

 

Cuma to spółdzielnia francuskich rolników, która zapewnia sprzęt rolniczy i personel dla swoich członków. We Francji jest 11740 oddziałów Cuma liczących 200 tys. członków.

 

Camacuma, działająca pod zarządem miejscowych federacji spółdzielni Cuma oraz fncuma, to krajowy ośrodek zakupu sprzętu rolniczego, utworzony, by zajmował się zakupami grupowymi we Francji oraz zapewniał długoterminowe programy wynajmu, pozwalające zmniejszyć koszty użytkowania maszyn w gospodarstwach rolnych.

 

Rozwiązania w ładowarkach teleskopowych Bobcat decydujące przy ich wyborze do tego programu

 

Uniwersalność, wydajność i oszczędność czasu zawsze stanowiły silne strony ładowarek teleskopowych Bobcat. Zadecydowały one o wygranej maszyn Bobcat w przetargu spółdzielni Camacuma, bo doskonale odpowiadają wymaganiom długoterminowego programu wynajmu w sieci Cuma. Ponadto rozbudowana sieć dealerów sprzętu Bobcat w całej Francji to znaczący atut dla wszystkich zainteresowanych. Kolejną ważną kwestią umowy był fakt, że wszystkie ładowarki teleskopowe Bobcat zostały opracowane i są produkowane w zakładzie Bobcat Pontchâteau we Francji.

 

Roy Haaker, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Bobcat EMEA, wyjaśniał: „Punkt po punkcie spełniliśmy wszystkie wymagania Camacuma. Sprawdzona i uznana jakość naszych podnośników teleskopowych to nasz największy atut. Nasza silna sieć dealerów we Francji pozwala nam zapewniać usługi na poziomie lokalnym i w razie potrzeby gwarantuje ciągłość serwisu. Ponadto, ponieważ nasze maszyny są produkowane we Francji i są obsługiwane przez francuski zespół, mieliśmy wszelkie argumenty, aby wygrać ten kontrakt.

 

Yves-Mary Houdmon, Camacuma President, potwierdza: „Wybraliśmy ładowarki teleskopowe Bobcat ze względu na ich wydajność, komfort użytkowania i niezawodność. Maszyny te spełniają surowe wymagania Camacuma, określone, by zapewniać solidne i wytrzymałe maszyny do długoterminowego wynajmu członkom Cuma. Zapewniamy maszyny i gwarantujemy ich działanie. Gwarancje i usługi posprzedażowe zapewnią dealerzy sprzętu Bobcat. Spokój zapewnia nam zobowiązanie firmy Bobcat do reakcji w ciągu 48 godzin. Dla Cuma to nowa usługa i cieszymy się, że rozpoczynamy ją z firmą Bobcat.

 

Ładowarki teleskopowe Bobcat TL38.70HF są dostępne na wynajem z widłami paletowymi i łyżką chwytakową, ale można z nich korzystać z wieloma innymi rodzajami osprzętu.

 

Wszechstronność TL38.70HF we francuskich gospodarstwach

 

Model TL38.70HF jest przeznaczony do ciężkich prac, na co pozwala jego moc, wydajność i wytrzymałość. Najwyższa możliwa, trzygwiazdkowa konfiguracja Bobcat Agri zapewnia ponadto klimatyzację, hydraulikę o wysokim przepływie, światła typu LED i wiele innych rozwiązań przydatnych na gospodarstwie. 

 

Model TL38.70HF, mimo niewielkich rozmiarów – z szerokością zaledwie 2360 mm i wysokością 2477 mm – dzięki nowej generacji silników Bobcat D34 130 KM zapewnia ogromną moc, jak również imponującą wysokość podnoszenia 7 m oraz udźwig 3,8 t. Rozwiązanie HF firmy Bobcat zapewnia wydajność należącą do najlepszych na rynku podczas nawet najbardziej wymagających prac, dzięki wyjątkowo szybkim ruchom wysięgnika. TL38.70HF jest również wyposażony w napęd hydrostatyczny oraz hydraulikę o maksymalnym wydatku 190 l/min. Opatentowana, asymetryczna kabina zapewnia optymalną widoczność we wszystkich kierunkach, pozwalając na bezpieczną i wygodną pracę.

 

Źródło: Bobcat

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ