Pomarańczowy żuraw HMF 2020 K4

Ocena: 5
4875

Jedną z ostatnich realizacji HMF Polska był żuraw HMF 2020 K4 dla producenta betonu towarowego. Na co dzień wykorzystywany jest on do transportu gotowych komponentów betonowych dla klientów z branży budowlanej. 

 

 

Żuraw ma zasięg 12,5 metra i moment udźwigu 17,5 tm . Żuraw jest sterowany radiowo radiem SCANRECO, posiada 6 funkcji hydraulicznych (rozbudowa o 5-tą i 6-tą funkcję sterowniczą była konieczna ze względu na zamówienie dodatkowych akcesoriów – w tym przypadku chwytaka paletowego). W konfiguracji zastosowano belkę nóg podporowych o rozstawie 6,5 mera. Żuraw wyposażono w chłodnicę oleju, hak i dodatkowe oświetlenie obszaru pracy operatora montowane na wysięgniku jib. Hds doposażono w chwytak paletowy marki KINSHOFER. Chwytak rozsuwany jest hydraulicznie i ma zakres rozsuwu łap od 400 do 1400 mm. Udźwig na minimalnym rozsuwie łap chwytaka wynosi 1900 kg, na maksymalnie rozsuniętych ramionach wynosi 1350 kg. 

Żuraw HMF zamontowany został na tylnym zwisie podwozia MAN TGS 33.430 6x4 BL. Podwozie zabudowane zostało skrzynią stałą. Rama pośrednia wykonana ze stali jest śrutowana i wzmocniona pod montaż żurawia. W ramie zamontowano wypinany słupek środkowy – co zdecydowanie ułatwia załadunek i rozładunek transportowanych materiałów. Burty aluminiowe montowane są po dwie na stronę, otwierane do dołu o wysokości 1000 mm. 

Do zestawu dostarczono także dodatkową przyczepę ciężarową o wymiarach: 6500 mm długości i 2500 mm szerokości. 

 

Żurawie HMF – nie tylko czerwone!

Dźwigi samochodowe HMF kojarzone są od lat z charakterystycznym kolorem czerwonym. Takie wybarwienie żurawia oferujemy w standardzie. Klienci mają jednak możliwość zakupienia dodatkowej opcji – czyli specjalnego koloru lakieru. Do wyboru są niemal wszystkie kolory z palety RAL. Producent betonu towarowego, dla którego dostarczaliśmy żuraw HMF 2020 K4, zdecydował się na efektowny kolor pomarańczowy - RAL 2000 Yellow orange. Kolor żurawia, jak i kolor kabiny samochodu zostały w tym przypadku dopasowane do brandu marki klienta. Dźwig samochodowy w niestandardowym kolorze przyciąga wzrok z daleka i stanowi niebanalny wyróżnik dla marki.  

 

Źródło: HMF Polska

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ