Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Minikoparki Kubota nowej generacji

Ocena: 0
2844
Warto wybrać się do Poznania na targi Intermasz ponieważ impreza ta pozwoli spojrzeć na branżę maszyn budowlanych z innej, nowej perspektywy. Rynek maszyn, jak wszystko wokół nas, się zmienia. Zmienia się również oferta firmy HKL Baumaschinen Polska, która na targach zaprezentuje nowe maszyny ze swojej oferty. Będą to minikoparki Kubota.

Premierę na targach Intermasz będą miały minikoparki Kubota, które na początku maja br. znalazły się w ofercie HKL Baumaschinen Polska
Fot. Kubota


Koncern Kubota jest wiodącym producentem maszyn kompaktowych w segmencie do 8 t, charakteryzujących się nowoczesnością i niezawodnością, a jednocześnie spełniających wszystkie wymagania stawiane współczesnym maszynom. Minikoparki nowej generacji z oznaczeniem KX-04, to maszyny z jeszcze większą mocą i jeszcze lepszymi parametrami pracy. Silniki Kubota serii 4, zamontowane w maszynach, dzięki swej nowoczesnej konstrukcji mają nie tylko dużą moc, ale także odpowiadając na wymogi dotyczące ochrony środowiska, są doskonale wyciszone. Minikoparki typu KX016-4, KX018-4 i KX019-4 mają największą kabinę w swojej klasie zaś ergonomiczna konstrukcja gwarantuje operatorowi wydajną pracę. Maszyny te są w ofercie HKL już od początku maja br., a targi to doskonała okazja by się nim przyjrzeć z bliska i zapoznać się z ich zaletami.

Minikoparki to nie jedyne maszyny, jakie będzie można zobaczyć na stoisku HKL, firma zaprezentuje również ładowarki kompaktowe i teleskopowe Kramer, wśród których w tym roku pojawiły się nowe modele. Ponadto wystawione będą koparkoładowarki New Holland serii C, sprężarki CompAir, maszyny do przecisków Grundomat oraz wiertnica Grundodrill marki Traco Technik, a także zagęszczarki Ammann.


Kabiny minikoparek Kubota są największe w swojej klasie, o czym będzie się można przekonać osobiście
Fot. Kubota

HKL Baumaschinen Polska nie ogranicza się tylko do sprzedaży nowych maszyn. W ofercie ma również szeroką gamę maszyn budowlanych używanych. Zapewnia serwis, dostęp do części zamiennych i jest partnerem specjalizującym się w wynajmie tego typu urządzeń. Należy do grona najbardziej liczących się w tym sektorze gospodarki. Maszyny dostarczane przez HKL Baumaschinen Polska pracują i obsługują kluczowe inwestycje, w tym uczestniczą przy budowie wielu dróg w naszym kraju.

Targi Intermasz to nie tylko okazja do zapoznania się z nowinkami, to również czas na podtrzymanie i na nawiązanie nowych kontaktów handlowych we wszystkich aspektach związanych z maszynami budowlanymi – jak sprzedaż, wynajmem i serwis. To właśnie zapewnia HKL Baumaschinen Polska, partner działający na rynku polskim od ponad 20 lat, a elastyczność firmy pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Źródło: Forum Budowlane, nr 5 (215) 2014
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ