Haulotte poszerza gamę ładowarek

Ocena: 0
3044
W ofercie Haulotte, pojawiły się dwie nowe ładowarki teleskopowe HTL 3614 i HTL 3617. Uzupełniły istniejącą gamę składającą się z modeli HTL 4014 i HTL 4017. Urządzenia przeznaczone są m.in. do prac budowlanych i przemysłowych, oraz podobnych związanych z przenoszeniem ładunków.

Ładowarka teleskopowa Haulotte HTL 3617 Pro
Fot. Haulotte


Wykorzystując najważniejsze funkcje istniejącej już na rynku oferty, właściwości nowych maszyn zostały zoptymalizowane pod kątem większej rentowności.

Ładowarki HTL 3614 i HTL 3617 przystosowane są do średnich obciążeń. Optymalna wydajność podnoszenia – maksymalny udźwig wynosi 3,6 t,a maksymalna wysokość odpowiednio 14 i 17 m.

Standardowa hydrostatyczna skrzynia biegów w połączeniu z silnikiem Deutz o mocy 93 KM zapewnia ładowarkom przesuw tłoka z odpowiednio wysoką mocą. Wykonywane ruchy są precyzyjne i miękkie w każdym z dwóch dostępnych trybów pracy.

Maszyny mają możliwość proporcjonalnego (płynnego) sterowania ramieniem głównym oraz osprzętem (np. widłami, łyżką), a także możliwość wykonywania kilku funkcji jednocześnie dzięki zastosowaniu rozwiązania dzielenia przepływu głównego.

Standardem w obydwu ładowarkach jest blokada tylnej osi oraz poziomowanie podwozia. Do nowych systemów zwiększających bezpieczeństwo, należy układ automatycznego wyłączania maszyny, w przypadku wykonywania niebezpiecznych manewrów.

Źródło: Forum Budowlane, nr 9 (172) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ