Wyprzedaże - okazja na pozyskanie sprzętu

Ocena: 0
2326
Okres zimowy, to dla budowlańców, zazwyczaj czas wypoczynku po całorocznym trudzie.
Zawsze jednak zostaje coś do zrobienia – jest to bowiem odpowiedni moment na przygotowanie bazy sprzętowej na nowy sezon. Czyszczenie i regeneracja nie zawsze wystarcza. Okazuje się,
że nie wszystko można zrobić we własnym zakresie, a ponadto będzie konieczne uzupełnienie
lub wymiana sprzętu na bardziej odpowiedni dla przyszłych działań.

System BudoUni zastosowany do szalowania po łuku
Fot. Budosprzęt


Dobre tempo prac i odpowiednią ich jakość można osiągnąć tylko dzięki zastosowaniu optymalnego sprzętu. Zakupy korzystnie jest zrobić jak najszybciej, bo to właśnie zimą, sprzęt budowlany jest najtańszy, a i ilość ofert na sprzęt używany jest największa. W sezonie żadna wypożyczalnia ani firma usługowa nie wyprzedaje sprawnego sprzętu. Ten sprzęt pracuje, lub jeżeli uległ zużyciu, to czeka w kolejce do regeneracji. Ale po sezonie sytuacja się zmienia – można zatem wybierać. Jest też wystarczająco dużo czasu, aby kolejne zakupy zinwentaryzować, sprawdzić czy uzyskano optymalny i kompletny zestaw. Firma Budosprzęt przygotowuje na zimę atrakcyjne oferty na używany sprzęt. Zawsze jest to sprzęt nadający się do natychmiastowego użycia, a więc niewymagający żadnych napraw. W ofercie, do wyboru, szalunki w kilku systemach: średnie – Rasto/MidiBox, wielkogabarytowe – Faresin Modulo 3000, lekkie, a zarazem uniwersalne Tekko/BudoUni. Warto pomyśleć o podparciach ciężkich lub wysokich stropów czy innych konstrukcji – czyli wieże podporowe. Również tu jest wybór systemów: ramowy RoRo „L”, uniwersalny SMP8 lub kolumnowy H20 (więcej informacji wspomnianych systemach można znaleźć  na stronie internetowej firmy Budosprzęt). Również wszelkiego rodzaju osprzęt i akcesoria budowlane w sezonie zimowym oferowane są w bardziej przystępnych cenach.


Płyty Faresin po regeneracji
Fot. Budosprzęt


Używane płyty Rasto
Fot. Budosprzęt


Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu ceny nowego sprzętu wrócą do wartości katalogowych, a sprzęt używany zniknie z ofert. Eksperci od prognozowania gospodarki zapowiadają kolejny lepszy rok dla budownictwa, czyli można się spodziewać wzrostu cen na wszystko co z tym związane.

Źródło: Forum Budowlane, nr 12 (235) 2015
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ