Lizards - nowy serwis na rynku

Ocena: 0
2733
Firma Lizards Sp z o.o. powstała na początku 2012 roku. Spółka jest co prawda młoda, ale realizuje szeroki zakres usług serwisowych, począwszy od napraw pojedynczych maszyn czy dostarczania części zamiennych po kompleksową obsługę wszystkich maszyn mobilnych na budowie lub w przedsiębiorstwie.

Fot. Lizards

Lizards prowadzi działalność na terenie całego kraju i może stanowić skuteczną alternatywę dla autoryzowanych serwisów pogwarancyjnych. Poza siedzibą główną w Warszawie dysponuje także oddziałami serwisowymi w Katowicach, Gdyni, Olsztynie, Rzeszowie, Toruniu i Wrocławiu. Fachowy personel posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi maszyn i rozwiązywaniu problemów technicznych. Pracownicy służą fachową radą odnośnie samej naprawy, a także proponują zoptymalizowanie kosztów eksploatacji w dłuższym okresie użytkowania maszyny.

Serwis Lizards specjalizuje się w obsłudze maszyn z grupy CNH zarówno budowlanych, jak i rolniczych. Zakres prac obejmuje przeglądy okresowe, diagnostykę, remonty kapitalne oraz regenerację podzespołów hydraulicznych, dla których diagnostyka wykazała taką możliwość.

Firma dysponuje własnym magazynem oryginalnych części zamiennych, których zakres dostosowany jest do realizowanych zadań serwisowych. Są to części do maszyn z grupy CNH, w tym również eksploatacyjne w postaci np. filtrów i olei. Serwis prowadzi również sprzedaż pełnej gamy produktów olejowych i materiałów eksploatacyjnych z grupy CNH i Petronas.


Fot. Lizards

Lizards dysponuje specjalistycznym sprzętem pomiarowym, w tym firmy Parker, do diagnostyki zaawansowanych układów hydraulicznych. Takie zaplecze oraz duże doświadczenie personelu technicznego, pozwala na szybką lokalizację usterki i daje 100-porcentową pewność prawidłowego rozwiązania zaistniałego problemu.

Diagnostyka jest podstawą wydłużenia okresu eksploatacyjnego maszyny. Mając to na uwadze Lizards oferuje umowy serwisowe, które dają gwarancję przeprowadzenia przeglądów okresowych na czas, a tam gdzie zużycie elementów roboczych jest procesem cyklicznym dokonania wymian w terminach najbardziej odpowiednich dla właściciela maszyny.

Serwis dysponuje także dziewięcioma samochodami z pełnym wyposażeniem, niezbędnym do przeprowadzenia napraw i diagnostyki bezpośrednio w miejscu awarii maszyny. Czas reakcji serwisu mobilnego wynosi 48 godzin, a obszar działania obejmuje całą Polskę.

Wszystkie usługi serwisowe i części zamienne objęte są gwarancją do 12 miesięcy. Firma dysponuje polisą na 0,5 mln zł w zakresie prowadzonych działań serwisowych.

Lizards jest autoryzowanym serwisem producenckim firmy Faresin Polska. Może poszczycić się również umową podpisaną z przedsiębiorstwem Budimex na serwis i dostawę części zamiennych.

Więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej firmy Lizards.

Forum Budowlane, nr 8 (195) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ