YOKOHAMA OHT

Adres: De Entree 59
1101 BH Amsterdam Zuidoost
woj. zagranica
Email: mmlodozeniec@yokohama-oht.com
WWW: www.yokohama-oht.com
Telefon: +48 500 317 450
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 256

Yokohama Off-Highway Tires (YOHT) jest spółką zależną Yokohama Rubber Company (YRC) z Japonii. YOHT jest w pełni odpowiedzialne za projektowanie, rozwój, produkcję, marketing i sprzedaż specjalistycznych opon.

Yokohama Off-Highway Tires posiada i prowadzi działalność gospodarczą pod swoimi flagowymi markami Alliance, Galaxy i Primex w blisko 120 krajach na całym świecie.

YOHT nie tylko symbolizuje połączenie flagowych marek, ale także czerpie z ponad 100-letniego dziedzictwa Yokohamy, jednocześnie torując sobie własną drogę w segmencie opon terenowych. Sztandarowe marki Alliance, Galaxy i Primex oferują szeroki wybór opon do zastosowań w rolnictwie, leśnictwie, budownictwie i przemyśle, transporcie materiałów, górnictwie i robotach ziemnych, samochodach ciężarowych oraz pielęgnacji trawników i terenów zielonych. Zastosowanie opon YOHT w maszynach budowlanych, wózkach widłowych, ładowarkach oraz wozidłach przegubowych i sztywnoramowych optymalizuje pracę tych maszyn . 

Jesteśmy obecni w ponad 120 krajach na 6 kontynentach, posiadamy światowej klasy centra badawczo-rozwojowe i 7* zakładów produkcyjnych, co pomaga nam zrozumieć wyjątkowe potrzeby rolników, podwykonawców i innych użytkowników końcowych na całym świecie. Wiedza ta wzmacnia naszą koncentrację na dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta, co pomogło naszym markom, Alliance, Galaxy i Primex, stać się preferowanym wyborem klientów na całym świecie.*Jeden z zakładów jest w trakcie budowy.

 

 

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ