ELKON Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Starzyńskiego 46B
05-090 Dawidy Bankowe
woj. mazowieckie
Email: biuro@elkonpolska.pl
WWW: http://www.elkonpolska.pl/
Telefon: +48 608 208 208
Fax: +48 22 300 1759
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 1512

Głęboko zakorzeniona historia

Firma ELKON, która powstała w 1975 roku, posiada głęboko zakorzenioną historię i doświadczenie w dziedzinie wytwarzania maszyn do produkcji betonu.

Ponad 40 lat doświadczenia

Firma ELKON, producent węzłów betoniarskich, z ponad 40 letnim doświadczeniem, jest nie tylko największym producentem betonowni w Turcji, ale także największym producentem betoniarni w Europie bazując na produkcji rocznej i liczbie realizowanych zamówień.

Wśród listy "Top 1000 firm eksportujących"

ELKON jako jedyny producent betonowni w Turcji znalazł sie na liście "Top 1000 eksporterów" corocznie ogłaszanej przez Tureckie Stowarzyszenie Eksporterów od 2006 roku dzięki udanym eksportom na cały świat.

Szeroki asortyment produkcji

ELKON, który wykorzystuje najnowszą technologię produkcji i innowacyjność, oferuje szeroki wachlarz asortymentu włączając w to: mobilne, kompaktowe, stacjonarne oraz ultra mobilne węzły betoniarskie, wraz z stacjonarnymi (przyczepkowymi) pompami do betonu, systemami recyklingu betonu, panelowymi silosami na cement oraz systemom zasilania silosów, spełnia różne wymagania swoich klientów z różnych rejonów geograficznych.

Ponadto, ELKON oferuje wibroprasy do produkcji bloczków i kostki brukowej, indywidualne dostosowane wytwórnie betonu i systemy transportu gotowej mieszanki takie jak: wysokiej szybkości podwieszane wózki transportowe, kolejki naziemne itp dla produkcji betonu na potrzeby prefabrykacji.

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ