Wielton przekazał 20 zestawów Curtain Volume Master

Ocena: 4.9
3038

Firma PTH Francepol specjalizująca się od ponad 25 lat w międzynarodowym transporcie ciężarowym oraz spedycji odebrała kolejne produkty od Wielton S.A. W ramach zrealizowanego zamówienia jeden z czołowych producentów przyczep, naczep i zabudów samochodowych w naszym kraju przekazał partnerowi 20 nowych zestawów przestrzennych Curtain Volume Master. Ostatnie z nich dołączyły do floty przewoźnika pod koniec  kwietnia br.

Fot. Wielton

Produkowane przez Wielton zabudowy kurtynowe do pojazdów ciężarowych wraz z przyczepą dwuosiową stanowią idealne rozwiązanie dla transportu towarów o dużej objętości ładunkowej. Pojemność ich wnętrza dochodzi maksymalnie do 120 m³, czyli o 20 m³ więcej niż w największych pod względem kubaturowym naczepach typu Mega. Na zakup właśnie takich zestawów Curtain Volume Master zdecydowała się firma PTH Francepol. To kolejne zamówienie zrealizowane przez Wielton dla tego partnera.

„Francepol jest naszym wieloletnim klientem. W ciągu ostatnich 6 lat wyprodukowaliśmy dla tej firmy ok. 150 naczep oraz zestawów przestrzennych. Uznanie i kolejne zamówienia od tak doświadczonego partnera z branży transportowej i spedycyjnej są dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Cieszymy się, że dzięki naszym rozwiązaniom Francepol może skutecznie wychodzić naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom rynku i przewozić różnego typu towary. Naszym celem jest wsparcie działalności klientów poprzez dostarczanie produktów jak najlepiej dopasowanych do ich potrzeb” – mówi Przemysław Skrivanek, dyrektor Oddziału Poznań Wielton S.A.

Zestaw kubaturowy Curtain Volume Master jest przeznaczony do transportu ładunków dzielonych o dużej objętości, a ze względu na dobre parametry manewrowe z powodzeniem sprawdza się w dystrybucji miejskiej. Posiada wiele możliwości konfiguracji i cechuje się niską masą własną (masa zabudowy od 2000 kg, masa przyczepy od 4400 kg). W jego konstrukcji zastosowano szereg rozwiązań zwiększających ergonomię. Jednym z nich jest zachowany kąt 90 stopni pomiędzy ścianą przednią, a bokiem. Pozwala on na efektywne wykorzystanie całej przestrzeni ładunkowej.  

„Doceniamy szerokie możliwości dopasowania produktów Wielton do naszych potrzeb. Optymalny wybór najlepszej opcji spośród wielu rozwiązań oferowanych przez producenta jest możliwy, dzięki profesjonalnemu doradztwu, jakie zapewnia on na etapie konfiguracji przyczep, naczep i zabudów ciężarowych. Dobra współpraca na tym polu ma ogromny wpływ na późniejszą działalność transportową, podobnie zresztą jak wysoka jakość i ergonomia pojazdów” – mówi Władysław Jermanowski, prezes zarządu PTH Francepol Sp. z o.o.

Wyróżnikiem zestawów Curtain Volume Master jest też możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych, które pozwalają na dopasowanie zestawu do potrzeb klienta i usprawniają  codzienną obsługę pojazdów. W gamie dostępnych rozwiązań znajduje się m.in. system hydraulicznie podnoszonego stelaża i dokowania wózka widłowego. Możliwe jest też  zastosowanie windy wyładowczej, sprzęgu pneumatycznego i wielu innych urządzeń.

„Właściwe dopasowanie produktów do wymagań klientów to nasze główne zadanie. Cieszymy się, że coraz więcej klientów ufa naszemu doradztwu i zacieśnia z nami współpracę, śmiało sygnalizując swoje potrzeby. Dzięki temu dostosowujemy nasze produkty do wymagań klientów, dostarczając najlepsze rozwiązania transportowe wyposażone w spersonalizowane rozwiązania. Dobrym przykładem udanej i długofalowej współpracy biznesowej jest kooperacja z firmą Francepol, która sukcesywnie poszerza swoją  rozbudowaną flotę o kolejne, unikalne pojazdy Wieltonu” – dodaje Piotr Dąbrowski, doradca Biznesowy Wielton S.A.

W przypadku zestawów Curtain Volume Master przekazanych firmie Francepol wykorzystanych zostało kilka dodatkowych opcji, które zwiększają uniwersalność zestawów pod kątem transportu różnorodnych towarów. Zastosowana została w nich konfiguracja desek stelażowych pozwalająca na transport opon. Produkty zostały wyposażone też w system All safe, który  służy do transportu małych pojazdów rolniczych.

Źródło: Wielton

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ