Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

W kwietniu rusza Festool Roadshow 2019

Ocena: 4.8
3376

Tegoroczny Festool Roadshow skierowany do firm remontowo-budowlanych, rozpocznie się w Lesznie, a zakończy w Tychach odwiedzając po drodze Lębork, Pisz oraz Warszawę. Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość zobaczenia na żywo oraz przetestowania narzędzi firmy Festool. Doradcy Techniczni oraz specjaliści Festool Polska opowiedzą o narzędziach, pokażą ich najczęstsze zastosowania oraz odpowiedzą na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące codziennej pracy z narzędziami do suchej zabudowy oraz renowacji. Na stanowiskach tematycznych dotyczących poszczególnych zakresów prac remontowo-budowlanych nie zabraknie najnowszych rozwiązań, miedzy innymi bezprzewodowych narzędzi z funkcją Bluetooth do zdalnego łączenia się z odkurzaczem.

 

Już 8 kwietnia w trasę wyruszy samochód pokazowy Festool. Fot. Festool Polska

Na każdym z tegorocznych wydarzeń będzie również obecny Serwis Festool, który sprawdzi stan techniczny akumulatorów przyniesionych przez Klientów. Dodatkowo, każdy kto zabierze ze sobą szlifierkę przegubową Planex będzie miał możliwość oddania jej do przeglądu celem sprawdzenia stanu technicznego systemów szczotkowych, talerzy oraz przekładek. I wszystko to zupełnie za darmo!

Na miejscu będzie również można otrzymać szczegółowe informacje dotyczące korzyści wynikających z Gwarancji All-Inclusive takich jak:

  • ochrona przed kosztami napraw,
  • ochrona przed kradzieżą,
  • 15 dni satysfakcji lub zwrot pieniędzy,
  • gwarancja dostępności części zamiennych.  

Dodatkową atrakcją każdego wydarzenia będzie stanowisko konkursowe. Każda osoba, która zgłosi się do konkursu i wykona zadanie konkursowe będzie miała niepowtarzalną szansę na zdobycie cennych nagród: Lampy roboczej SYSLITE UNI z akumulatorem (769079) w każdym dniu Roadshow oraz Akumulatorowej wiertarko-wkrętarki TXS Li 2,6 Set (564510) na zakończenie całej trasy.

Szczegółowe informacje dotyczące całej trasy Roadshow w Polsce, terminów pokazów oraz nagród można znaleźć na stronie https://www.festool.pl/kampanie/microsites/roadshow  oraz w sklepach dystrybutorów biorących udział w akcji.

Festool Roadshow 2019:

  • 08.04, sklep Intertools, ul. Usługowa 11, 64-100 Leszno
  • 09.04, sklep Malam, ul. Abrahama 5, 84-300 Lębork
  • 10.04, sklep Tama, ul. Grunwaldzka 1, 12-200 Pisz
  • 11.04, sklep BMB Technologie, ul. Modlińska 205, 03-120 Warszawa
  • 12.04, sklep Pomp Serwis, ul. Browarowa 7, 43-100 Tychy

Źródło: Festool Polska

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ