Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Testy maszyn Doosan w kamieniołomie

Ocena: 0
4250
W opinii wielu uczestników, takiej imprezy jeszcze nie było.

Podczas testów w kamieniołomie w Kožlí można było m.in. „wypróbować” nową ładowarkę teleskopową Doosan DT160
Fot. Doosan


W czeskiej miejscowości Kožlí, oddalonej o 100 km od Pragi, znajduje się imponujących rozmiarów kamieniołom. Od 18 czerwca do 6 lipca 2012 roku Doosan Infracore Construction Equipment zorganizował tam pokazy swoich maszyn.

W dniach 3–4 lipca Doosan Infracore Construction Equipment zaprosił przedstawicieli prasy z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji oraz Polski na pokazy i testy ciężkich maszyn Doosan. Wtorkowe popołudnie i wieczór poświęcono na integrację z organizatorami, trenerami z Doosan Infracore Construction Equipment, jak i kolegami dziennikarzami z innych krajów. Następnego dnia czas płynął nieubłaganie szybko. Trenerzy i organizatorzy imprezy chętnie odpowiadali na pytania dziennikarzy, którzy wykazali duże zainteresowanie najnowszą technologią oraz możliwością osobistego przetestowania sprzętu nowej generacji.

Wśród maszyn, jakie były do dyspozycji znalazły się m.in.: ładowarki kołowe DL200-3 i DL350-3, wozidła przegubowe DA30 i DA40, koparki gąsienicowe DX180LC-3, DX340LC-3, DX300NLC oraz DX340NLC. Ciekawym doświadczeniem była możliwość przetestowania nowej ładowarki teleskopowej DT160. Nie lada atrakcję stanowiła również przejażdżka pojazdem Bobcat Utility Vehicle.

Forum Budowlane, nr 7 (194) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ