Targi INTERMAT 2015: wymarzona okazja, aby skorzystać z nowych możliwości oferowanych przez rynek

Ocena: 0
3256
Targi INTERMAT 2015 będą międzynarodowym wydarzeniem roku dla wszystkich przedstawicieli branży maszyn, sprzętu, technologii dla budownictwa i przemysłu materiałów budowlanych. Od 20 do 25 kwietnia 2015 r. salon INTERMAT będzie idealną okazją do skorzystania z dynamiki rozwoju strefy EMEA (Europa, Blisko Wschód, Afryka), dla której targi te od lat stanowią najważniejsze miejsce spotkań biznesowych.

Organizatorzy targów dokładają wszelkich starań, aby przedstawiciele branży budowlanej mogli w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez salon INTERMAT. Od wielu lat siła i sukces targów opierają się na trzech głównych filarach : badaniach, innowacjach i networkingu.

Ambicją organizatorów targów INTERMAT 2015 jest zgromadzenie w Paryżu najważniejszych przedstawicieli światowej branży budowlanej. Dzięki obecności 1 500 wystawców, w tym 70 % spoza Francji, targi INTERMAT zaprezentują kompleksową ofertę produktów i usług. Za sprawą nowej sektoryzacji, uwzględniającej poszczególne branże, targi będą bardziej przyjaznym miejscem spotkań biznesowych, umożliwiającym pozyskanie nowych rynków eksportowych. 200 000 oczekiwanych odwiedzających, w tym 34% spoza Francji, będzie miało okazję zapoznać się z innowacjami i nowościami z różnych sektorów.  

Edycja targów INTERMAT 2015 będzie charakteryzowała się wysokim poziomem kreatywności i będzie obfitować w wydarzenia podnoszące wartość sektora maszyn, sprzętu i materiałów budowlanych. Wśród nowości przyszłorocznej edycji należy wymienić utworzenie salonu World of Concrete Europe (WOC Europe), który zgromadzi przedstawicieli sektora betonu i zaprezentuje kompleksową ofertę z tej branży.   

Innowacje po raz kolejny będą w centrum zainteresowania targów dzięki wyróżnieniom  INTERMAT Innovations Awards i spotkaniu Pré-INTERMAT. Na targach nie zabraknie atrakcji gwarantowanych przez pokazy Paris Démo, umożliwiające zaprezentowanie maszyn w akcji. 

Targi INTERMAT 2015 są organizowane przez S.E. INTERMAT, CISMA (Związek Producentów Sprzętu dla Budownictwa, Robót Inżynieryjnych,  Metalurgii i Magazynowania), SEIMAT (Międzynarodowy Związek  Producentów i Importerów Maszyn do Robót Drogowych, Kopalni i Kamieniołomów, Budownictwa i Urządzeń Dźwigowych) oraz Comexposium, europejskiego lidera w dziedzinie organizacji imprez targowych. Następna edycja targów odbędzie się od  20 do 25 kwietnia 2015 r. w Centrum Wystawowym Paris-Nord Villepinte (Francja).


Zdjęcia z poprzedniej edycji Targów:


Źródło i zdjęcia: Międzynarodowe Targi Francuskie, INTERNATIONAL FRENCH TRADE SHOWS
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ