Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Strona VB Leasing w nowej wersji

Ocena: 0
1801
VB Leasing uruchomił nową wersję swojej strony internetowej. Intuicyjna nawigacja, świeża szata graficzna, odpowiednia prezentacja oferty, poradnikowy, rozbudowany dział „Pytania i odpowiedzi” – to tylko niektóre z zalet nowej strony korporacyjnej VB Leasing, która została wprowadzona z końcem kwietnia br.

Nowa strona prezentuje informacje intuicyjnie, dzięki czemu zarówno potencjalny jak i obecny klient może szybko znaleźć istotne dla siebie treści. Opis oferty leasingu został podzielony zgodnie z potrzebami na przedmioty leasingu: samochody osobowe, środki transportu, maszyny rolnicze, maszyny budowlane, maszyny produkcyjne itd.

W zakładce „O leasingu” internauta może znaleźć wiele przydatnych informacji na temat rodzajów leasingu i jego uwarunkowaniach prawnych. Pomocna okazać się może również rozbudowana sekcja „Pytania i odpowiedzi” (FAQ), w której na najczęściej zadawane pytania odpowiedzi udzielili specjaliści m.in. z zakresu oferty, obsługi posprzedażowej, obsługi ubezpieczeń przedmiotów leasingu, kwestii związanych z księgowaniem kosztów i wprowadzaniem zmian w umowie. Wszelkie treści, nawet te najtrudniejsze, zostały przygotowane przystępnie i zrozumiale.

Na poszczególnych podstronach omówiono korzyści wynikające z wyboru leasingu lub pożyczki w VB Leasing Polska. Internauci właściwie w każdym miejscu strony, mogą zadać pytanie dotyczące oferty, bądź bezpośrednio skontaktować się z konsultantem infolinii.

Użytkownik szybko znajdzie najbliższą placówkę VB Leasing korzystając z opartej na narzędziu mapy wyszukiwarki Oddziałów i Autoryzowanych Przedstawicieli. Osoby, którze chcą zmienić warunki umowy, zgłosić szkodę, skontaktować się z całodobowym Centrum Technicznym, wszelkie potrzebne numery kontaktowe, jak również wzory dokumentów znajdą w sekcji Centrum Obsługi Klienta, dostępnej w zakładce przeznaczonej zarówno dla klienta indywidualnego, jak i klienta biznesowego.

Nowa strona korporacyjna VB Leasing jest częścią europejskiego projektu odświeżenia w Internecie wizerunku wszystkich spółek należących do VB-Leasing International Holding GmbH.

Forum Budowlane, nr 6 (193) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ