Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Przyjdź i zobacz pierwszy polski żuraw wieżowy!

Ocena: 4.5
1874

Pierwszy polski żuraw KR 90-5 już wkrótce będzie można zobaczyć „na żywo”. Zapowiadana premiera pierwszego polskiego żurawia wieżowego KR 90-5, wyprodukowanego przez firmę Krupinski Cranes Sp. z o.o., odbędzie się 28 marca 2019 roku o godzinie 12 w siedzibie spółki Mazur Żurawie przy ul. Milowickiej 1A w Katowicach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Pierwszy polski żuraw wieżowy KR 90-5 wyprodukowany przez firmę Krupinski Cranes. Fot. Krupinski Cranes

Górnoobrotowy żuraw KR 90-5 to pierwszy żuraw wieżowy zaprojekowany i wyprodukowany w Polsce po niemal 30-letniej przerwie. Zadania podjęła się firma Krupinski Cranes Sp. z o.o., działająca na polskim rynku do 2017 roku. KR 90-5 o udźwigu 5 t i wysięgu 50 m to pierwszy z gamy przygotowywanych przez firmę modeli przeznaczonych do pracy na krajowych budowach. Wysięgnik żurawia KR 90-5 oferuje 6 różnych długości od 23 do 50 m. Wysokość podnoszenia, w zależności od rodzaju posadowienia (na kotwie lub podstawie krzyżowej), wynosi od 42,8 do 49 m. Żuraw cechuje ekonomiczność transportu oraz łatwość i szybkość montażu w miejscu pracy.

Podczas pokazu uczestnicy będą mogli porozmawiać z reprezentantami firmy Krupinski Cranes o zastosowanych technologiach, produkcji oraz zaletach żurawia KR 90-5.

Operatorzy będą mogli skorzystać z okazji do wykonania podstawowych operacji i przetestowania urządzenia oraz oceny jakości pracy w przestronnej, klimatyzowanej kabinie, wyposażonej m.in., w ergonomiczny fotel, 7 calowy ekran dotykowy, który udostępnia wszystkie istotne dane, instrukcję obsługi oraz funkcje codziennych kontroli sprawności żurawia.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w pokazie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: info@krupinskicranes.com

Źródło: Krupinski Cranes

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ