Konsolidacja Husqvarna i HTC

Ocena: 5
1557

Husqvarna Construction Products konsoliduje swoje portfolio marek w segmencie obróbki powierzchni. W związku z tym marka produktów, usług i rozwiązań HTC zostanie zastąpiona marką Husqvarna i włączona do globalnej oferty Husqvarna. 

 

 

Husqvarna nabyła HTC w 2017 roku i od tego czasu obie marki blisko ze sobą współpracowały w ramach wielomarkowej struktury. Konsolidacja daje nowe możliwości skupienia sił i inwestycji dla rozwijania produktów i usług.

– Jesteśmy pewni, że dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich trzech lat, będziemy w stanie lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów i rozwijać całą branżę szlifowania posadzek poprzez rozszerzanie oferty w ramach jednej silnej marki – mówi Stijn Verherstraeten, wiceprezes w dziale powierzchni i posadzek betonowych Husqvarna Construction.

Produkty, usługi i rozwiązania HTC będą dostępne pod marką Husqvarna od początku 2021 roku. 

 – Cieszymy się na myśl, że wszystkim klientom HTC i Husqvarna będziemy mogli zaoferować „cały świat nowych” możliwości w ramach obu platform produktowych. Mogę również zdradzić, że na 2021 rok przygotowujemy kilka interesujących premier – dodaje Stijn Verherstraeten. 

 

Źródło: Informacja prsowa Husqvarna

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ