Komunikat Volvo Maszyny Budowlane Polska w związku z wirusem COVID-19

Ocena: 4.8
2110

W związku z wirusem COVID-19, firma Volvo Maszyny Budowlane Polska poinformowała, że w tym trudnym czasie cały czas realizuje wszystkie swoje usługi i zobowiązania na najwyższym możliwym poziomie.Zarówno serwis maszyn, jak i magazyn część zamiennych pracują normalnie. Przedstawiciele handlowi i doradcy są cały czas do dyspozycji. Dostępność części zamiennych jest na satysfakcjonującym poziomie. Istnieje jedynie możliwość opóźnienia dostawy pojedynczych, dużych komponentów ze względu na utrudnienia w ruchu granicznym.

Fot. Volvo CE

Przez cały czas Volvo Maszyny Budowlane Polska dba o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i klientów. Mechanicy oraz pracownicy biur wyposażeni zostali w niezbędne środki ochrony indywidualnej. W oddziałach obsługa klientów kupujących części odbywa się normalnie - jednak jeśli to możliwe firma zachęca do wykorzystywania przesyłek kurierskich i zamawiania części zamiennych telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem platformy internetowej PartsOnline (informacje i rejestracja: onlineparts.vcepl@volvo.com).

Do odwołania uruchomiony została nowy cennik przesyłek kurierskich przy zakupie części zamiennych: 15 zł netto za paczkę do 30 kg/120 zł netto za paletę do 500 kg.

Źródło: Volvo Maszyny Budowlane Polska

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ