Jubileuszowa oferta na narzędzia ręczne

Ocena: 4.7
7302

Würth Polska przygotował wyjątkową ofertę promocyjną na specjalistyczne narzędzia ręczne przeznaczone dla branży cargo. Promocja obejmuje produkty niezbędne do pracy przy pojazdach użytkowych, samochodach osobowych czy maszynach rolniczych i budowlanych. Narzędzia takie jak zestaw adapterów, młot bezodrzutowy, przyrząd do demontażu uszczelek, nasadka udarowa, dźwignia teleskopowa oraz elastyczne przedłużki o wyjątkowej wytrzymałości można teraz kupić w cenach promocyjnych. Narzędzia marki Würth zostały docenione przez fachowców, którzy stawiają na wysoką jakość wykonania produktów oraz ich funkcjonalność i łatwość w użyciu.

Fot. Würth Polska

Produkty objęte promocją są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie Würth Polska do wyczerpania zapasów.

  • Zestaw adapterów 2 częściowy „6 w 2”. Produkt umożliwia szybką i efektywną pracę. Dzięki zastosowaniu wewnątrz ruchomego trzpienia dostosowujemy go do aktualnej potrzeby. Przy użyciu adapterów „6 w 2” można sprawnie dopasować napęd do narzędzia oraz miejsca zastosowania. Uniwersalny zestaw pozwala również ograniczyć ilość narzędzi w warsztacie – produkt może zastąpić 4 rozmiary powszechnie używanych adapterów. Art. nr 1952 001 365, cena promocyjna 129 zł netto.
  • Elastyczna przedłużka 1/2”. Elastyczna przedłużka o długości 225 mm oraz maksymalnym kącie pracy 90 stopni została wyposażona w napęd z pancernym przegubem. Narzędzie przeznaczone jest do pracy przy połączeniach śrubowych, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach i zostały dokręcone z dużym momentem. Art. nr 1952 001 276, cena promocyjna 149 zł netto.
  • Dźwignia teleskopowa. Metalowa dźwignia teleskopowa z funkcją regulowania długości w zakresie 10 mm za pomocą wygodnego przycisku. Narzędzie zakończone jest dziobową główką, która posiada możliwość obrotu o 180 stopni oraz mechanizm umożliwiający jej zablokowanie. Dźwignia doskonale sprawdzi się w podnoszeniu lub odginaniu podczas pracy przy samochodach użytkowych i osobowych, nawet w miejscach o małej powierzchni. Art. nr 1952 001 401, cena promocyjna 460 zł netto.

Źródło: Würth Polska

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ