Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Inwestycja Angel River osiągnęła stan surowy otwarty

Ocena: 0
3055

17 pięter, 55 metrów wysokości, spektakularny widok na centrum miasta, rzekę i tereny zielone. Apartamentowiec Angel River osiągnął właśnie stan surowy otwarty. To piąty projekt Angel Poland Group we Wrocławiu.

Wizualizacja inwestycji

Na ulicy Walońskiej 15-19 we Wrocławiu trwają intensywne prace budowlane przy realizacji inwestycji Angel River - projektu deweloperskiego grupy Angel Poland. Najwyższy budynek osiągnął już swoją docelową wysokość - ma 17 pięter i 55 metrów wysokości.

"Jesteśmy na ukończeniu konstrukcji żelbetowej 17-piętrowej wieży. Równolegle trwają intensywne roboty murowe, instalacyjne oraz tynkarskie. Prowadzony jest również montaż stolarki i ślusarki okiennej oraz wykonywane są izolacje przeciwwilgociowe dachów, loggii, balkonów, tarasów oraz na patio. W pierwszej połowie stycznia rozpoczną się prace elewacyjne oraz przygotowanie pod montaż mocowań balustrad balkonowych i tarasowych. Generalny wykonawca wykonał już przyłącza mediów do budynków. Na budowie pracuje obecnie ponad 180 pracowników. Inwestycja będzie gotowa w III kw. 2018 roku" - mówi Sebastian Bieńkowski, dyrektor techniczny w Angel Poland Group.

Sprzedaż mieszkań w apartamentowcach

Docelowo w apartamentowcach znajdzie się łącznie 341 mieszkań o powierzchni od 24 do 118 mkw. "Właścicieli znalazło już 85% mieszkań i apartamentów" - mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu w Angel Poland Group. "Nieruchomości premium stanowią doskonałą formę lokowania kapitału. Coraz częściej naszymi klientami są również obcokrajowcy. Widzą perspektywę dynamicznego rozwoju Wrocławia i tym samym uzyskania pożądanych korzyści z najmu, zwłaszcza jeśli inwestycja znajduje się w centrum miasta". Jak dodaje, wśród klientów Angel River znajdują się również osoby posiłkujący się wsparciem kredytowym: "Przekonuje ich dobra sytuacja na rynku pracy i niskie stopy procentowe. Najczęściej kupują mieszkania i apartamenty na użytek własny" - mówi Natalia Sawicka.

Strefa fitness i sala zabaw dla dzieci

Apartamentowiec zaoferuje wiele udogodnień. Będzie to między innymi kilkusetmetrowa strefa fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby z miejscem spotkań dla mieszkańców, sala zabaw dla dzieci, a także kilkadziesiąt miejsc postojowych w garażu podziemnym dla gości czy stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Angel River to kolejna prestiżowa inwestycja Angel Poland Group po ostatnio zrealizowanych OVO Wrocław i Angel Care we Wrocławiu oraz Angel Wawel i Angel Plaza w Krakowie. Generalnym wykonawcą jest firma Karmar S.A., która zrealizowała między innymi: Rezydencję Foksal, Grzybowską 43 w Warszawie czy Silver Tower Center we Wrocławiu. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture.
Szacowany całkowity koszt inwestycji to 110 mln zł.

Angel Poland Group

Angel Poland Group istnieje od 2003 roku. Zatrudnia 300 pracowników w biurach w Krakowie i we Wrocławiu. Grupa należy do czołowych deweloperów w Polsce, z inwestycjami o wartości przekraczającej 500 mln euro. W portfolio firmy znajdują się flagowe projekty: Angel Stradom, Angel Wawel, Angel Plaza, Angel City (Kraków), Wilanow One (Warszawa), Angel River, kompleks apartamentowy OVO z hotelem Double Tree by Hilton, 5-gwiazdkowy, butikowy hotel The Granary i dom opieki dla seniorów Angel Care (Wrocław).

Źródło i zdjęcie: Angel Poland Group

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -